Saint Kitts i Nevis

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Saint Kitts i Nevis

Nieruchomość na sprzedaż w Saint Kitts e Nevis

Saint Kitts i Nevis, czyli święty Krzysztof i Nevis, to wyspiarskie państwo Ameryki Środkowej, odpowiadające niewielkiemu archipelagowi utworzonemu przez dwie wyspy Małych Antyli, Saint Kitts i Nevis. Stolicą jest Basseterre. Językiem urzędowym jest angielski.

Istnieje wiele korzyści z zakupu nieruchomości na sprzedaż w St. Kitts i Nevis. Obie wyspy karaibskie oferują doskonałe możliwości zakupu nieruchomości na sprzedaż, domu wakacyjnego lub inwestycji w nieruchomości.

Zagraniczna własność nieruchomości jest dozwolona w St. Kitts i Nevis. Istnieją dwa sposoby nabycia nieruchomości na sprzedaż w Saint Kitts i Nevis: poprzez posiadanie licencji na posiadanie obcych ziem i poprzez obywatelstwo ekonomiczne.

Kupno nieruchomości na sprzedaż w Saint Kitts i Nevis jest atrakcyjne, ponieważ dzięki niezwykłej przyrodzie, białym piaszczystym plażom, uroczej scenerii i swobodnej atmosferze, a także bogatej kulturze i bogatej historii, Saint Kitts i Nevis jest idealnym miejscem na niebiańskie pobyt na Karaibach. Wszystko to w połączeniu z programem obywatelstwa gospodarczego, stabilnym rządem i gospodarką sprawia, że ​​Saint Kitts i Nevis są niezwykle atrakcyjne dla zagranicznych właścicieli.

Nieruchomości na sprzedaż w St. Kitts i Nevis utrzymały ceny. Stwarza to wyjątkowo stabilny rynek nieruchomości w porównaniu z innymi krajami, dzięki czemu jest bezpieczną opcją inwestowania funduszy.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 20022

Sprzedaż Willa, Saint Kitts i Nevis, Frigate Bay, Frigate Bay, Frigate Bay

5,345,625.84PLN
Sprzedaż
Willa

557.42 m²
Ten piękny dom na wzgórzu dom z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean, gór i Royal St Kitts przebiegu zatoki w Frigate Bay jest na sprzedaż....
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB